Blog
19
06
2021

Happy Socks x Tomáš Slavíček

Happy Socks x Tomáš Slavíček – mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček uvádí novou edici stepařských ponožek Happy Socks 

 

První ryze česká kolaborace Happy Socks na podporu terapeutické péče o autistické děti přichází na scénu.

cena 349,- Kč (Objednat)

Přijďte si vyzvednout svůj pár Limited Tap Dance Edition by Tomáš Slavíček.

Najdete nás na adrese Janovského 11, Praha 7. tel. 775 350 500 (Pondělí – Čtvrtek od 14h do 21h)

Pokud nejste z Prahy a nebo máte k nám daleko, rádi Vám váš Happy pár pošleme poštou. Objednat si jej můžete mailem na info@taprague.com. Uveďte prosím jmeno, doručovací adresu, vybraný model a velikost (36-40 nebo 41-46)

Při koupi 4 páru poštovné zdarma.

Navíc zakoupením ponožek pomůžete.

Zakoupením ponožek z edice Happy Socks x Tap Dance by Tomáš Slavíček také pomáháte. Z každého prodaného páru poputují 2 eura na terapeutickou péči v Centru Terapie Autismu. Díky těmto terapiím se autistické děti učí sdílet své emoce a porozumět světu kolem sebe.
„Nápad na stepařské Happy Socks je mi ušitý na míru. Barevné ponožky miluji a dostávám je již léta od přátel, žáků i diváků,“ říká ke spolupráci Tomáš. „Práce na jejich návrhu mě hodně bavila. Doufám, že naše Happy Socks přiblíží svět stepu veřejnosti a přinesou lidem také trochu té lehkosti do života.“

 

O Centru Terapie Autismu

Centrum Terapie Autismu se zabývá terapií, která pozitivně ovlivňuje stav dítěte i fungování jeho rodiny. Najdete zde komplex služeb zaměřených na dítě od 9 měsíců až na práh dospělosti, do věku 19-ti let. Terapie zde vedou zkušení vysokoškolsky vzdělaní profesionálové z řad speciálních pedagogů a psychologů, psychoterapeutů a videotrenérů. CTA zaučuje nové kolegy, supervizuje mnoho pracovišť v 10 krajích ČR. Spolupracuje s klinickými logopedy, pedopsychiatry, klinickými psychology a dětskými praktickými lékaři, s poradci rané péče.

* materiál: 86% bavlna, 12% polyamid, 2% elastan

 

autor: Natalia Sincova