FEEL THE BEAT by TAP – jedinečný taneční festival
 • Domů
 • Events
 • FEEL THE BEAT by TAP – jedinečný taneční festival

FEEL THE BEAT by TAP – jedinečný taneční festival

 • 03.11.2023
 • 16:00 - 22:00
 • od 1550 CZK

Zveme  Vás na taneční festival Feel The Beat by TAP!

Jedná se o 2 víkendy:

3.-5.11. kam jsme si pozvaly 3 taneční lektory, kteří se věnují 3 různým tanečním stylům (mtv a jazzu, hiphopu a contemporary). Nabízíme 2 možnosti úrovní podle věku a levelu – intermediate (doporučujeme pro děti a juniory 1) a advanced (doporučujeme pro juniory 2 a dospělí).

V pátek 3.11. začneme odpoledne (konkrétní čas ještě upřesníme) seznámením s lektory a první lekcí. V sobotu a v neděli budou lekce probíhat cca od 10:00 do 18:00. Lekce se střídají mezi intermediate (60 minut) a advanced (75 minut) – takže mají všichni pauzu na oběd a obě úrovně mají tedy 3 lekce denně.

Začínají intermediate, kteří budou končit podle předběžného rozvrhu cca 16:15.

V sobotu a neděli se můžete také těšit na natáčení choreografií od profesionálního kameramana (samozřejmě dobrovolné, nemáte se čeho bát😉). Během těchto 3 dnů máte možnost navštívit 7 lekcí.

18.-19.11. zkusíme propojit naše nově nabyté taneční zkušenosti se stepem! Lekce povedou lektoři TAPu. Ale nebudeme jen makat! Užijeme si společně spoustu zábavy a nabízíme dokonce možnost přespat v TAPu🥳(Večeře a snídaně budou zajištěné.)

Nabízíme výběr ze 2 balíčků:
1. pouze 3.-5. 11. – 1550,-
2. oba dva víkendy (včetně přespání v TAPu -> 2 jídel) – 2100,-

❗️POZOR – Možnost pouze druhého víkendu nenabízíme z důvodu navazujícího programu😊V případě Vašich jiných časových komplikací se neváhejte ozvat! Určitě společně najdeme řešení😇

Během těchto 5 dnů máte možnost posunout své taneční schopnosti o level výš a také dát Vašemu stepu přidanou hodnotu! Myslíme si, že je to velmi užitečná zkušenost, a proto jsme ji chtěly našim tanečníkům dopřát.🫶

Objednávat můžete na mailu monikbackovska@gmail.com a mimo to se v případě dotazů můžete ozvat i na julie.tupova@gmail.com , klara.bulin@gmail.com nebo na instagram TAPu.

Moc se na Vás budeme těšit!
Klárka&Julča za TAP tým❤️

 

Místo

Tap Academy Prague

Janovského 11, Praha 7

Detaily

 • Přihlášky:
  1.11,2024
 • Max. počet:
  50 účastníků