Blog
04
06
2019

Výsledky MČR 2019 Czech Dance Masters a Mistrovství Evropy

Jsme 6ti násobní mistři republiky!

6 x zlato, 7 x stříbro a 1 bronz k tomu, ale hlavně jsme neskutečný tým!!! Galavečer MISTŘI MISTRŮ, nejprestižnější taneční soutěž Czech Dance Masters,  kde soutěží vítězné formace napříč všemi disciplínami letos byl za účasti hned dvou naších choreografii, juniorské formace Graffiti,  a dospělé formace Danger Zone.

14 naších choreografii postupuje na Mistrovství světa 2019 (Prosinec, Německo).

Výsledky MČR 2019:

Juniorská formace Graffiti (choreografie Tomáš Slavíček, Bára Vajnarová) – 1. místo

Dospělá formace Danger Zone (choreografie Tomáš Slavíček, Adam Vojtovič) – 1. místo

Formace dospělí 2 –  Zorba The Greek (choreografie Tomáš Slavíček, Monika Jeník Bačkovská) – 1. místo

Tereza Jandová  solo children female – 1. místo

Trio children (Angie Hassmannová, Johanka Pastorová, Tereza Jandová) – 1. místo

Small group The Real Beauty – 1. místo

Dětská formace The Flintstones (choreografie Tomáš Slavíček, Iva Nováková) – 2. místo

Duo children Johanka Pstorová – Angie Hassmannová – 2. místo

Small group children Alenka v Říši Divu – 2. místo

Matyáš Poštulka, solo juniors male – 2. místo

Igor Bezdieniezhnykh, solo adult male – 2. místo

Duo juniors Klára Tyburcová, Šárka Hajníková – 2. místo

Trio juniors Three Rings  (Klára Tyburcová, Anežka Pastorová, Šárka Hajníková) – 2. místo

Jakub Kočí, solo juniors male – 3. místo

Finálová umístění:

Amélie Špačková, solo juniors female – 4. místo

Daniel Heller, solo juniors male – 4. místo

Katateřina Kobzová, solo adults female – 4. místo

Trio juniors Veronika Kamarýtová, Jakub Kočí, Daniel Heller – 4. místo

Small group children PIDILIDI – 4. místo

Anička Tyburcová, solo children – 5. místo

Juniorská formace The Jellyfish (choreografie Bára Vajnarová, Iva Nováková) – 5. místo

Duo children Anežka Machtová – Anička Tyburcová – 5. místo

Veronika Kamarýtová, solo junior female – 7. místo

IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2019.

A máme doma čerstvé mistry Evropy a nekolikanásobné více mistry! Obrovská gratulace a poděkování všém, kdo u toho s námí byl: dětem, rodičům, fanouškům a také všem úžasným choreografům a trenérům!   
Výsledky jsou krásné!

Dětská malá skupina – ZLATO!
Trio deti (Tereza Jandová, Angie Hassmannová, Johanka Pastorová) – stříbro!
Dueto (Angie Johanka) -stříbro!!
Matyáš Poštulka solo juniors – stříbro!
Trio juniors (Klárka Tyburcová, Anežka Pastorová, Šárka Hajníková) – bronz!
Trio juniors (Jakub Kočí, Daniel Heller, Veronika Kamarytová) – bronz!
Juniorská formace The Jelly Fish – 4. místo.
Amélie Špačková se probojovala do finále juniorských sol a skončila 4.
Jakub Kočí v juniorských sólech je 6.
Daniel Heller junior solos – 11.
Kateřina Kobzová solo adults – 18.
Malá skupina PIDIDLIDI – má krásné 7. místo
Terezka Jandová v dětských sólech se umístila 5. a hned za ní Aničká Tyburcova na krásném 6. místě.
Tím nám končí úspěšná jarní sezóna a my děkujeme celému TAPu, všem kdo se na tom úspěchu podílel! Jsme tým! Krásné PRÁZDNINY!!!!

 

FOTO galerie z Mistrovství republiky 2019:  http://taprague.com/photo-gallery-cz…nce-masters-2019/

Výsledky z MČR za rok 2015 – 2018 zde: MČR Czech Dance Masters 2015 -2018

Výsledky Mistrovství Evropy a světa 2015 – 2018 zde: European and World Championship results

 

autor: Natalia Sincova