LATINO FIT DANCE S MARTINOU – OPEN CLASS
  • Domů
  • Classes
  • LATINO FIT DANCE S MARTINOU – OPEN CLASS

LATINO FIT DANCE S MARTINOU – OPEN CLASS

250 kcal spálíte za jedinou hodinu kurzu
60

minut

Obtížnost: Střední
Maximální počet účastníků
Trenéři:
  • Martina Pišťáčková
    Více

LATINO DANCE

NEDĚLE 19:00 – 20:00 OPEN CLASS

zumbaLATINO DANCE  je skvělé nejen pro vaše tělo, ale hlavně pro vaši mysl a psychiku. Zapomenete na běžné problémy všedního dne a vytancujete starosti a špatnou náladu. Vysoká dávka endorfinů zaručena! Začít můžete na jakékoli úrovni. Budete se bavit jako na večírku a ani si neuvědomíte, že cvičíte, spalujete kalorie, hubnete,  posilujete, zlepšujete si fyzickou kondici. Budete jen cítit, že je Vám fajn.

Zaměření

Je vhodné pro všechny věkové kategorie, je určená všem bez ohledu na věk, taneční kondici či sportovní zkušenosti. Princip intervalového tréninku, maximalizuje výdej kalorií, spalování tuků a formování svalů. Jedná se o fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobiku a tance. Cílem je ukázat lidem, že hubnout lze i zábavnou cestou.

Co s sebou

Cvičte v neklouzavé sportovní obuvi s odpruženou podrážkou. Oblečte se pohodlně. Můžete tančit v leginách nebo sukni, máte-li funkční triko, tak si jej vezměte s sebou. Nezapomeňte vodu (můžete zakoupit u nás). Nemáte-li permanentku, budete potřebovat 130 Kč na zaplacení lekce a 100 Kč nebo doklad na vratnou zálohu na klíček od šatní skříňky.