FLOW JOGA – OPEN CLASS
  • Domů
  • Classes
  • FLOW JOGA – OPEN CLASS

FLOW JOGA – OPEN CLASS

259 - 310 kcal spálíte za jedinou hodinu kurzu
60

minut

Obtížnost: Střední
Maximální počet účastníků
Trenéři:

FLOW JOGA

PONDĚLÍ 20:00 – 21:00 OPEN CLASS – MARIKA BUSBRIDGE

FlOW Jóga je o zdraví, síle, pružnosti, detoxikaci a vyčištění mysli. 

Na svých lekcích jogy lektorka Marika Busbridge ráda kombinuji asány (pozice) v dynamičtějším tempu s důrazem na plynulý dech, s hudbou, filozofií, pranajámou (dechové techniky) a meditací.

Flow jóga je plynulá, energická, fyzicky náročnější, ale vyvážená, kreativní jóga, ve které jste vedeni k tomu, abyste vhodně propojili svůj dech s asánami. Napomáhá budování síly, flexibility, vytrvalosti, ladnosti a radosti z pohybu. Systematicky stimuluje náš nervový systém, pozitivně ovlivňuje funkci vnitřních orgánů, uvolňuje napětí z těla i mysli, otevírá naše srdce a pročišťuje energetické dráhy a centra.

Flow jóga má blahodárný vliv na celý organismus, vitalitu a harmonické proudění energie v těle.

“Flow jóga novým způsobem spojuje nejdůležitější jógové asánové tradice a kombinuje to nejlepší se staré a moderní jógové moudrosti.”

V každém případě nás jóga vede k tomu, abychom se cítili lépe, naslouchali sami sobě, byli lepšími bytostmi a vstoupili do přítomného okamžiku.

Na cvičení  potřebujte zejména  pohodlné sportovní oblečení. Cvičí se bez bot, naboso nebo v ponožkách.  Přibalte mikinu a vezměte si s sebou také láhev s vodou, protože se pravděpodobně docela dost zapotíte. Nemáte-li permanentku, vezměte si 130 Kč na zaplacení lekce a dále 100 Kč nebo doklad na vratnou zálohu na klíček od šatní skříňky. Jogové podložky jsou k zapujčení v tělocvičně.