Blog
27
04
2020

COVID-19 A PROVOZ TAP ACADEMY PRAGUE

AKTUÁLNĚ V TAPU OD 11.10.2020: zavřeno …

Vážení klienti, rodiče, děti a naši TAPáci,

došlo bohužel k tomu, čehož jsme se obávali. S platností od neděle 11.10. dochází z nařízení Vlády České republiky na 14 dní k uzavření vnitřních sportovišť.

Situaci velmi bedlivě sledujeme a včas vám dáme vědět, kdy budeme v kurzech pokračovat. Veškeré lekce si nahradíme, tak abyste o nic nepřišli.

Připravujeme pro vás online lekce minitapu a online lekce open class lekcí cvičení. Dále chystáme setkání ve Stromovce, pokud počasí dovolí. Na našich fb, instagramových a youtube kanálech jsou k dispozici různá tréninková videa.. Prostě nás sledujte virtuálně a pokud si budete chtít zastepovat, určitě najdete mnoho možností..

Těšíme se s Vámi na viděnou a velmi děkujeme za podzimní úžasnou část sezony, máme štěstí na Vás, na Vaše děti a vůbec bylo celé září a část října hrozně fajn a plné pozitivní nálady a chutě a vůle tančit, stepovat a hýbat se 🙂

Musím poděkovat i za náš bezkonkurenční úžasný tým trenérů a kolegů.Přejeme Vám všem z celého srdce zdraví a pohodu.

AKTUÁLNÍ MOŽNOSTI CVIČENÍ:

MINITAP Live záznam pro všechny děti od 3 do 6 let na našem FB ZDARMA

CVIČENÍ S PETROU online Zoom

Cena 50 kč -1 lekce (60 min). Kapacita 1 lekce 15os. Objednat se můžete na info@taprague.com

ZÁKLADY STEPU v teniskách – online lekce pro úplné začátečníky. Objednat se můžete na info@taprague.com Cena 50 kč – 1 lekce (60 min) přes Zoom

Od příštího týdne zahajujeme výuku prostřednictvím našeho youtube kanálu. Každý týden (do znovuotevření TAPu) Vám vždy přijdou emailem odkazy na konkrétní lekce.
 
ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ ROZDĚLENÍ, KTERÁ VIDEA JSOU PRÁVĚ PRO VÁS:
1. VIDEO DĚTI A JUNIOŘI ZAČÁTEČNÍCI (pro kurz Báry v pondělí 16-17 a úterý 18-19; pro kurz Igora úterý 16-17; pro DANCEMIX Vinoř)
2. VIDEO DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI (Tom pondělí 20-21, Mony středa 19:30-20:30)
3. VIDEO DĚTSKÁ A JUNIORSKÁ PŘÍPRAVKA (Bára a Mony středa 15:30-16:30 a 17:30-19:30)
4. VIDEO JUNIOŘI A DOSPĚLÍ POKROČILÍ (úterý 19-21 HVK 2, pondělí 19-20 Tom, středa 20-21 Tom, úterý 17-18 Bára a pondělí Igor 17-18 nesoutěžní stepaři)
5. VIDEO DĚTSKÁ FORMACE (kompletní soutěžní formace pondělí Tom 16-17)
6. VIDEO JUNIORSKÁ A DOSPĚLÁ FORMACE (komplet všichni junioři pondělí 17-19 a steampunk středa 18:30-20)
7. VIDEO TANEC (vhodné pro Bára street úterý 16-17, broadway 20-21 a Linda středa 16:30-18:30)
Samozřejmě si můžete pustit i jakákoli jiná videa než konkrétně ta, kterou jsou mířena přímo pro Váš kurz. Jde nám prostě o to, abychom co nejvíc trénovali a udržovali se ve formě, než se opět uvidíme u nás v TAPu:-)
MINITAP SE ZUZKOU (pondělí 14-16 v TAPu plus malé děti z pobočky Vinoř) bude probíhat online každé pondělí na našem facebooku ve 14:30 a tento záznam bude zveřejněn na našem fb hned poté, pokud byste třeba živé vysílání nestihli.
PIDILIDI S TOMEM (pondělí 15-16) budou probíhat každé pondělí live na zoomu v 16:00 (odkaz zašleme).
Spousta z Vás má se svým lektorem i různé whatsappové a messenger skupiny a i na nich určitě můžete být v kontaktu a posílat si tréninková videa individuálně. Budeme rádi za jakoukoliv komunikaci a věříme, že se co nejdříve zase všichni osobně setkáme.
Systém youtube kanálu a online lekcí (samozřejmě zdarma) je pro teď podle nás to nejlepší, co můžeme vymyslet. A věřte, že naši lektoři udělají maximum pro Vaši spokojenost.
Jak budou probíhat náhrady za všechny neodučené lekce od 12.10. upřesníme po rozvolňování a otevření TAPu, protože nyní nevíme, na jak dlouho uzavření bude. O žádné lekce samozřejmě nepřijdete!
Děkujeme za pochopení a moc si vážíme toho, že nás podporujete a jste stále s námi.

 

AKTUÁLNÍ SITUACI SLEDUJEME, 

TADY JSOU NOVÉ INFORMACE OHLEDNĚ TRÉNINKŮ A PROVOZU TAPU OD 5.10.2020:

Jak budou probíhat tréninky a jaká opatření se týkají vašich lekcí?

Soutěžní složky TAP ACADEMY PRAGUE: formace, malé skupiny, přípravky, individuálky – vše beží beze změn podle aktuálního rozvrhu, nařízení vlády povoluje tréninky a přípravy na soutěže v rámci národního sportovního svazu Czech Dance Organization.

Ostatní taneční lekce v rámci kurzů budou dle vládního nařízení probíhat v počtu 9 plus lektor. V případě, že je Vás na lekci přihlášeno víc, budete rozděleni do skupin. Ohledně rozdělení a časových možností se Vám co nejdříve ozveme. 

Cvičení OPEN CLASS probíhá podle rozvrhu v počtu 9 plus lektor. POZOR! JE NUTNÁ REZERVACE! 

tel:  775 350 500 nebo mail: info@taprague.com

 

NA TRÉNINKU  NEBUDE POVINNÁ ROUŠKA! (ale POZOR – musíme ji mít při příchodu a odchodu z TAPu a pří pohybu mimo tělocvičnu).

Pří příchodu a odchodu nadále použijte DESINFEKCI na ruce, je k dispozici na recepci, toaletách a v sálech.

Po každém použití vydezinfikujte pomůcky na cvičení.

Prosíme dodržujte opatření a těšíme se na Vás v Tapu!!!

 

CENÍK OPEN CLASS cvičení:

1 lekce –  150 Kč

(pro studenty a seniory – 120 Kč)

Permanentky :

3 měsíce / 10 lekcí – 1300 Kč

3 měsíce / 20 lekcí – 2500 Kč

1 měsíc / 10 lekcí –  1200 Kč

Přijímáme karty MULTISPORT

Děkujeme,

Tým Tap Academy Prague

 

SLEDUJTE NÁŠ FB A WEBOVÉ STRÁNKY.

VÁŠ TAP

autor: Natalia Sincova